O NAS

Łamiemy schematy na rynku budowlanym!

Kim jesteśmy?

Wybierz pracę którą kochasz, a nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia. Właśnie tą maksymą kierowaliśmy się zakładając naszą firmę i w ten sposób stworzyliśmy firmę łączącą hobby ze sposobem na życie. Nasz zespół jest stworzony ze specjalistów dla których budownictwo jest pasją, dzięki czemu w każdy projekt angażujemy się w pełni.

Jesteśmy grupą perfekcjonistów dla których jakość usług i zadowolenie klienta jest najważniejsze, zaś w pracy poświęcamy się w 100%. Uwielbiamy łamać schematy - gdy ktoś nam mówi że czegoś się nie da, pokazujemy że to nic trudnego! Gdy inni stawiają albo na jakość albo na cenę, my pokazujemy że można mieć najwyższą jakość i to przy rozsądnej cenie! Kochamy to co robimy, robimy to z pasją, a nasza pasja jest siłą napędową do łamania schematów obecnych na rynku.

 

 Co robimy?

Zajmujemy się kompleksową działalnością remontowo-wykończeniową wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Posiadamy bogatą wiedzę podpartą umiejętnościami praktycznymi w branży budowlanej, nowoczesne, profesjonalne zaplecze techniczne, umożliwiające realizację prac szybko a przede wszystkim w najwyższej jakości. Podczas wykonywania usług korzystamy również z najlepszych materiałów, gdyż wykonując prace stawiamy na jakość oraz precyzje, zaś najwyższa może zostać uzyskana tylko przy użyciu odpowiednich materiałów.

Z każdym dniem umacniamy swoją pozycję stając się liderami w kolejnych regionach. Nie byłoby to możliwe gdyby nie docenienie naszej jakości i kompleksowości usług przez naszych klientów, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Fakt ten pokazuje nam, że droga którą podążamy jest drogą słuszną. Dbanie o klienta, o jego potrzeby, o najwyższą jakość wykonywanych usług i przede wszystkim ciężka praca jest dobrą drogą do sukcesu!

 

 Dlaczego się tym zajmujemy?

Od dłuższego czasu podczas pracy w branży budowlanej dostrzegaliśmy ogromny dysonans pomiędzy jakością a ceną oferowanych na rynku budowlanym usług, przez co klient musiał wybierać - albo wysoka jakość i wysoka cena, albo niska cena i niska jakość. Ewidentnie widoczne było również przedmiotowe podejście do klienta, traktowanie klienta jako "kasy" i nie dbanie o jego potrzeby. Nie godząc się na takie podejście, kierując się poczuciem że można w pełni odpowiadać na potrzeby klienta, stawiając jednocześnie na jakość wykonywanych usług, kompleksową obsługę i nie stawiać zawyżonych wymagań finansowych postanowiliśmy stworzyć firmę budowlaną inną niż wszystkie.

Tak w 2010 r. powstała firma Anima. Od tamtej pory łamiemy wszelkie schematy obecne na rynku budowlanym. Idziemy drogą cięższą, drogą pod prąd, ale zadowolenie naszych klientów i fakt że nasi klienci nie tylko polecają naszą firmę swoim znajomym, ale sami nie chcą korzystać z usług innych firm na rynku pokazuje nam że droga którą obraliśmy jest słuszna. Potwierdza to również fakt że gdy wchodzimy na nowe rynki, szybko stajemy się jednym z liderów.